Цікаве

На Чернігівщині живе найстарша людина планети (Відео)

2017-09-21 09:59:01 0

 

117-річна Христина Нагорна може стати найстаршою людиною не тільки в Україні, але й на планеті.

Нещодавно на Ямайці померла Вайолет Браун, яка досі носила почесне звання. Довгожителька ж із Чернігівщини все життя прожила в селі Жадове Семенівського району.

«Живу прохолодно, чого нема – то й нічого, але не голодую», — розповідає довгожителька Христина Нагорна. За свій вік довелось поховати доньку, онуків. Наразі живе самотньо. Допомагають соціальні працівники.

Люди розповідають: бабуся ніколи не зверталась до лікарів. Можливо, в цьому секрет її довголіття. «Таблеток не приймає, нічого такого, тільки чай, компоти», — зазначає  соціальний працівник Алла Семьонова.

Бабуся при світлому розумі, от тільки жалкує, що вже не може працювати. «Жити — то треба робити, а я уже з 10 років не працюю, а сиджу», — журиться довгожителька Христина Нагорна.

Утім, Христина Нагорна і досі цінна для навколишніх: бабуся ще й знахарка. «Вона шептала, дивилась, допомагає і їздимо».

Христина Нагорна пережила чимало: страшну бідність і нужду, не одну війну. Неграмотна, але все життя працювала. Тож із честю перехопить звання найстарішої людини світу.

 

 

 

 

Джерело: cheline.com.ua

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи потрібно покращити якість муралів у Івано-Франківську?