Цікаве

На Івано-Франківщині якість води із природних долинських джерел є унікальною для споживання

2018-07-14 22:34:31 1

 

Недавні результати дослідження, які замовило комунальне підприємство «Комунгосп», підтвердили, що якість води із природних долинських джерел є унікальною для споживання.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на офіційну веб-сторінку Долинської міської ради Івано-Франківської області.

Метою перевірки була оцінка якості питної води в найбільш затребуваних жителями міста і нашими краянами джерелах, вивчення їх екологічного стану, проведення хімічних і органолептичних досліджень.

Як зазначає керівник підприємства Віталій Юсип, були замовлені дослідження трьох джерел. Два з них є в міському парку та одне в міському гаю (неподалік відділення поліції). Перші аналізи води взяли ще у лютому, ще одні – в червні.

Контроль якості питної води здійснює Долинський міськрайонний відділ державної установи Івано-Франківського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби України згідно з Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Широкий спектр параметрів, який досліджувала лабораторія, дав змогу отримати комплексну оцінку якості питної води.

Санітарно-мікробіологічний аналіз передбачав дослідження води за 32 показниками. Воду в лабораторії вивчили на вміст Ca, Mg, Na та інших елементів. Висновок дуже втішний: мінеральний склад води з джерел відповідає повноцінній фізіологічній потребі людини в мінералах та мікроелементах. «Питання екологічної безпеки води – надважливе, тому й вимагає уважного і професійного підходу. Вода у трьох долинських джерелах під постійним контролем фахівців нашої лабораторії, – зазначає завідувач міськрайонного відділу ДУ Івано-Франківського ОЛЦ ДСЕСУ Михайло Петрушка і додає, –  Лише природна вода, яка перебуває у постійному русі, може бути справді корисна для людини на противагу «бутильованій», яка у щораз більшому різномаїтті виробників і марок заполонює ринок».

 Належно облаштовані, впорядковані водяні артерії безперервно «бють ключем» із глибинних земних надр.

Водиця-джерелиця додає сил, наснаги і здоровя.

Теги
Коментар

Яким2018-07-15 08:19:47

Матеріал цікавий.Але раще б Ви такі фото не друкували. Це не рівень "Бартки"!

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів