Цікаве

На маршруті до Буковеля працює найвівчливіший водій

2018-10-28 17:53:06 0

 

На маршруті Івано-Франківськ - Буковель працює найввічливіший водій. Про це на свої сторінці у Facebook повідомляє консультант міського голови Івано-Франківської області Bodya Dos:

"Ввічливішого водія маршрутки я напевне ще не бачив!

На маршруті Івано-Франківськ - Буковель, кермує собі хороший такий дядько Василь.

При виході він всім каже ДЯКУЮ! Він дякує пасажирам за те, що вони їхали в його автобусі! Зазвичай буває навпаки. Але ж ні - це проста людська ввічливість! Ще вслід за собою люди можуть почути від нього "Бувайте здорові" і "Щасливої дороги"!

А коли пасажири сідають в салон, він іде до них по гроші і запитує: "А можна у вас взяти за проїзд?" Питає дозволу, розумієте?! Не кричить "Передаємо за проїзд", чи "Оплачуємо при вході", а ввічливо просить і дякує пасажирам, коли вони дають йому гроші!

Можна написати про про цього водія ще багато позитивних і хороших речей, але як кажуть краще раз побачити, ніж сто разів прочитати. Тому якщо вам випаде нагода їхати з цим чоловіком, то просто подякуйте йому!

Це та людина, з якої більшості водіїв потрібно брати приклад! А його порядність і ставлення до інших заслуговує на публічну подяку!

Він мені сказав: "Треба поважати інших, себе і свою роботу!". За що я йому і Дякую!"

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів