Цікаве

На ставці Гітлера «Вервольф» знайшли чотири поверхи підземних споруд

2019-09-11 23:54:18 0

 

Нещодавно оприлюднили результати дослідження фахівців київського Інституту прикладних проблем екології, геофізики та геохімії. Вони виявили підземні споруди на території ставки Гітлера «Вервольф», що у Стрижавці біля Вінниці. Відомо, що дослідження дуже тривале, адже зондування проводиться на площі 10Х10 сантиметрів. Тому всієї території ставки ще не вдалося дослідити.

Тим часом, уже відомо, що за час перевірки дослідники виявили біля самого бункера Гітлера підземні приміщення. Зазначають. що приміщення створили люди та вони знаходяться на глибині близько 2,5 метра під землею. Саме приміщення має 4 поверхи, кожен із яких становить 1,8 метра.   

— У ході досліджень науковці виявили рукотворний підземний об’єкт - будівлю на чотири поверхи з тунелем на глибині 10-12 метрів, з бетонними перекриттями завтовшки 50 см і більше. Два верхні поверхи заповнені газами (аргон і радон), два нижніх ще вимагають додаткових досліджень, — зазначає директорка Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань