Цікаве

Розпочалась подача заявок на ґранти від Urban Space 100

2020-03-17 10:00:12 0

 

Часто проходячи повз ресторан Urban Space 100, люди розуміють, що тут можна смачно поснідати або перекусити бургером, але не завжди знають, що сюди можна звернутися, коли в тебе є якась ідея. Навіть якщо вона маленька, але зможе комусь допомогти та розвинути Івано-Франківськ.

Тому в цьому ґрантовому сезоні ми хочемо розповісти про те, що Урбан — це не тільки ресторан, який готує смачні страви, а й дає нові можливості для втілення твоїх ідей, - йдеться на сайті ресторану.

15 березня розпочинається подача заявок на ґранти від Urban Space 100. Ґрантовий сезон триватиме до 15 квітня. За 5 років команда Urban Space 100 профінансувала 113 проєктів, які вже змінюють екологію, освіту, мистецтво та міський простір Івано-Франківська.

Який порядок дій?

1. Ознайомся з умовами програми за посиланням;

2. Завантаж ґрантову заявку та заповни її;

3. Зніми коротке відео (до 1 хвилини) про свій проект;

4. Відправ заявку та відео одному із співзасновників Urban Space 100 через e-mail або Facebook (перелік засновників є на головній сторінці);

5. У випадку, якщо не отримав відповіді від одного співзасновника, —  надішли заявку та відео іншому співзасновнику.

Нагадаємо, що громадський ресторан Urban Space 100 засновано у 2014 році платформою “Тепле Місто” та є прикладом соціального підприємництва в Івано-Франківську. Ґрантовий фонд програми формується з чистого квартального прибутку громадського ресторану Urban Space 100 (на проекти спрямовується 80% чистого прибутку). 

Найбільш відомі підтримані проекти — День вуличної музики, Design Village, Eco City, радіомарафон “Нуяктобісказати”, реставрація старовинних дверей і вивісок у середмісті. «Найдорожчий» підтриманий проект — «Мотузковий парк для дітей з тяжкими порушеннями мовлення та аутизмом» на суму 72 200 грн. 

За 5 років існування Urban Space 100 підтримав 113 проєктів на загальну суму 2 856 823,55‬ грн.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?