Цікаве

Школяр із США написав книгу про те, як розбагатіти, і тепер багатіє на її продажі

2018-10-03 20:10:56 0

 

13-річний Джон сам написав книгу про заробіток для дітей і тепер продає її на вулицях Нью-Йорка.

Хлопчикові із США так не подобалося просити кишенькові гроші у батьків, що він вирішив стати підприємцем. Школяр сам написав книгу про заробіток для дітей і тепер продає її на вулицях Нью-Йорка, передає Сьогодні.

Джону Лозонісу всього 13 років, а він вже дасть фору у бізнесі багатьом початківцям підприємцям. Школяр живе в Нью-Йорку і у вільний від навчання час продає на вулицях свою книгу “Дитина-трильйонер.” У книзі, яку можна купити за 10 доларів (близько 300 гривень), хлопець дає поради іншим дітям про те, як вони можуть заробляти. У день він продає близько тридцяти екземплярів.

Для написання книги Джон штудіював біографії відомих багачів і дізнавався, як ті зуміли отримати свої перші доходи в юному віці. Крім того, в книзі хлопець приводить в приклад себе і свої заробітки (одним з яких і являється книга).

Сам Джон уперше встав на стежку підприємництва в 10 років. Тоді хлопчик помітив, що у його улюбленого кафе немає сайту. Джон з 8 років уміє програмувати, і тому йому не склало труднощів створити закладу сторінку. За роботу школяр отримав 60 доларів (близько 1700 гривень). Це йому настільки сподобалося, що він вирішив не зупинятися на досягнутому.

“Замість того щоб благати батьків дати мені грошей кожного разу, коли я хочу цукерку, я вирішив, що краще добуду їх сам.”

Перший час Джон, як і багато інших, намагався продавати на вулиці лимонад. Але справа рухалася важко. Тоді хлопець вирішив приймати замовлення в області графічного дизайну, розробки сайтів, монтажу відео і створення подкастів.

Джон не уточнює, скільки зараз він заробляє в місяць. Але запевняє, що на кишенькові витрати йому вистачає і у батьків він грошей не бере. Джон не виключає, що вже через декілька років стане володарем трильйонного стану. У нього вже навіть є плани з приводу того, куди витратити частину цих

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?