Цікаве

Швейцарське село готове заплатити новим жителям за переїзд 60 тисяч євро на сім`ю

2017-11-22 13:47:58 0

 

Мешканці невеликого села Альбінена на південному заході Швейцарії вирішили запропонувати значну суму грошей людям, які захочуть туди переїхати. За зміну прописки на користь Альбінена пропонують 60 тисяч євро, повідомляє видання 20 minutes.

За інформацією ЗМІ, в останні роки кількість жителів села постійно зменшується. Три сім'ї недавно виїхали звідси, а втрата восьми учнів означала закриття місцевої школи. Багато будинків в селі використовується лише для відпочинку.

На сьогоднішній день в Альбінені проживає усього 240 осіб, у тому числі двоє дітей початкового шкільного віку та п'ятеро дітей середнього, які їздять на навчання в школу, розташовану в 20 км від населеного пункту.

Ініціативна група виступила в муніципалітеті з пропозицією про фінансове заохочення нових жителів. Більше половини жителів села підтримали пропозицію.

Так, сім'ї, які вирішать купити або побудувати будинок в Альбінені, зможуть отримати 25 000 франків (21,4 тис. Євро) на одного дорослого і 10 000 франків (8500 євро) на одну дитину. Таким чином, сім'я з чотирьох чоловік зможе отримати 60 тисяч євро.

Але для отримання цих грошей є певні умови. Нові мешканці повинні бути молодше 45 років і повинні взяти на себе зобов'язання проживати в селі мінімум 10 років.

Будинок, який вони купують або будують, повинен коштувати не менше 171 тисячі євро і повинен стати їх основним місцем проживання.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?