Цікаве

Синоптики прогнозують на Франківщині потепління до кінця тижня

2018-09-26 18:01:11 0

 

Днями в ДСНС оприлюднили світлини та відео Карпат під сніговим покривом. Черговий пункт рятувально-пошукової служби розташований поблизу гори Піп Іван. За ніч тут випало близько 5 сантиметрів опадів.

 

Подих зими відчули і в Івано-Франківську. Зниження температури та опади спричинив холодний циклон, який наразі перебуває на північному сході країни, зазначили у Гідрометеоцентрі. За ним з Європи насувається британський антициклон. Тож до кінця тижня на Прикарпатті очікуються навіть заморозки. Температра поверхні грунту сягатиме 0 градусів, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа".

Іванофранківці зустріли прохолоду неохоче. На вулицю вийшли в теплому одязі. Кажуть, різка зміна погоди змусила змінити і плани.

В Гідрометеоцентрі запевнили, вже цими вихідними холодний циклон відступить. Температура повітря прогріється до 16-ти градусів тепла.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?