Цікаве

В США випробували безпілотний біплан з сонячними панелями

2018-10-20 23:31:36 0

 

Американський стартап UAVOS провів тестування прототипу висотного безпілотника-біплана ApusDuo. Безпілотник, оснащений сонячними батареями та акумуляторами, здатний знаходитися в повітрі кілька місяців поспіль.

 

Розмах крил ApusDuo сягає десяти метрів, він має три фюзеляжі, в носовій і хвостовій частинах яких встановлені крила. На кілі середнього фюзеляжу безпілотника встановлений електромотор з повітряним гвинтом.

За словами розробників, двигун вмикається тільки під час набору висоти та для підтримки швидкості. Частину ж польоту безпілотник проводить в режимі планерування. Електромотор апарату живиться від акумуляторів і сонячних панелей, які розташовані на верхніх поверхнях крил.

Під час першого польоту ApusDuo фахівці перевіряли роботу його бортових систем і автопілота в режимах зльоту, польоту і посадки. Після завершення випробувань апарату розробники зберуть повнорозмірний льотний зразок безпілотника із розмахом крил 28 метрів.

Творці відносять ApusDuo до псевдосупутніків — безпілотних літальних апаратів з великою тривалістю польоту. Такі безпілотники здатні перебувати в повітрі місяцями. Псевдосупутники можна буде використовувати для розвідки, ретрансляції сигналів, спостереження, забезпечення інтернет-покриття, радіоелектронної розвідки.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів