Цікаве

Якою буде весна цього року в Україні?

2018-01-22 12:16:37 0

 

Аномально тепла зима цьогоріч може спричинити ранню весну в Україні. Як передає replyua.net, про це журналістам розповів директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

Також він відмітив, що в поточному році експерти дивуються плюсовій температурі цієї зими, якої, як кажуть синоптики, не спостерігалось вже протягом більш сотні років.

«В середньому кліматична температура підвищується кілька десятків років поспіль. Зміни є причиною підвищення температурного режиму не тільки влітку, але й взимку. В тому числі, згідно з нашими даними, останнім часом в найбільш холодні місяці стало тепліше на 2−2,5 градуси. Усе це значною мірою скоротило тривалість зимового періоду, а сама українська зима стала іншою», – відмітив він. Микола Кульбіда у зв'язку із цим не виключає, що цього року весна буде ранньою.

Разом з тим, додав очільник Гідрометцентру, цілком вирогідний короткочасне повернення зимового характеру погоди, снігопадів та морозів навесні, що вже неодноразово приходилося спостерігати минулих років.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи потрібні добровольці в зоні проведення ООС?