Цікаве

Якою буде весна цього року в Україні?

2018-01-22 12:16:37 0

 

Аномально тепла зима цьогоріч може спричинити ранню весну в Україні. Як передає replyua.net, про це журналістам розповів директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

Також він відмітив, що в поточному році експерти дивуються плюсовій температурі цієї зими, якої, як кажуть синоптики, не спостерігалось вже протягом більш сотні років.

«В середньому кліматична температура підвищується кілька десятків років поспіль. Зміни є причиною підвищення температурного режиму не тільки влітку, але й взимку. В тому числі, згідно з нашими даними, останнім часом в найбільш холодні місяці стало тепліше на 2−2,5 градуси. Усе це значною мірою скоротило тривалість зимового періоду, а сама українська зима стала іншою», – відмітив він. Микола Кульбіда у зв'язку із цим не виключає, що цього року весна буде ранньою.

Разом з тим, додав очільник Гідрометцентру, цілком вирогідний короткочасне повернення зимового характеру погоди, снігопадів та морозів навесні, що вже неодноразово приходилося спостерігати минулих років.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів