Хабарництво

На Прикарпатті прокуратура повідомила службовій особі про підозру у зловживанні службовим становищем

2019-12-29 15:42:13 1

 

Прокуратурою Снятинського відділу Коломийської місцевої прокуратури повідомлено про підозру посадовій особі Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (неналежне виконання службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам) КК України, повідомляє Пресслужба  прокуратури Івано-Франківської області.

Установлено, що між Департаментом Івано-Франківської ОДА та одним із підприємств області укладено договір на виконання робіт щодо капітального ремонту дорожнього покриття у с. Підвисоке Снятинського району на суму понад 1 млн грн.

Так, посадова особа Департаменту, будучи відповідальною за здійснення технічного нагляду, не перевіривши фактичних витрат підприємства на здійснення робіт, пов’язаних із капітальним ремонтом дорожнього покриття, підписала завідомо неправдиво складений директором підприємства акт приймання виконаних робіт. В результаті таких дій підприємству перераховано понад 1 млн грн грошових коштів територіальної громади.

Під процесуальним керівництвом прокуратури до Снятинського районного суду вже скеровано обвинувальний акт щодо вчинення директором підприємства кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Теги
Коментар

Гість2019-12-30 10:48:10

Для початку раджу поїхати журналістам самим в с.Підвисоке і розібратися в ситуації. Суть справи: у 2018р. фірма, переплутавши назви вулиць, відремонтувала в с.Підвисоке аварійну ділянку дороги з іншою назвою. Виявивши помилку, фірма за власний кошт відремонтувала ще й ту ділянку дороги, яка була в переліку доріг, затверджених у Кабміні. Тобто, станом на 01.09.2019року в с.Підвисоке внаслідок так званої "службової небдалості" відремонтовано дві аварійні ділянки дороги, вартістю 1,2 млн. кожна. А заплачено фірмі тільки за одну ділянку, оскільки згідно будівельних норм, помилка, допущена підрядною організацією, піддлягає виправленню за рахунок підрядної організації. То про яке "привласнення майна і тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам", власне, йдеться? Тут, скоріш, сверблячка у декого наказати незговірливу фірму і, намалювавши собі показники, заробити премію до новорічних свят та імітувати видимість роботи

Опитування

Немає відкритих опитувань