Хабарництво

На Прикарпатті протягом одного дня працівники Управління захисту економіки викрили у хабарництві одразу двох посадовців органів місцевої влади

2019-07-08 15:33:04 0

 

5 липня працівники Управління захисту економіки в Івано-Франківській області спільно з слідчими обласної поліцїї під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області та Івано-Франківської місцевої прокуратури задокументували злочинну діяльність начальника відділу містобудування та архітектури однієї із районних державних адміністрацій та начальника відділу містобудування, архітектури і землеустрою – головного архітектора однієї з міських рад в цьому ж районі.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління захисту економіки в Івано-Франківській області.

Обидва посадовці вимагали неправомірну вигоду у підприємців за погодження та підписання документів на розміщення тимчасових споруд для ведення роздрібної торгівлі.

Перший чиновник оцінив свої послуги в 7 тисяч гривень, та отримав їх відразу після підписання необхідних документів, після чого був затриманий працівниками поліції.

Другий посадовець вимагав уже 1 тис. доларів США, та змусив підприємця привезти вказану суму до свого приватного будинку, після отримання неправомірної вигоди його також було затримано, при цьому він спробував приховати речові докази, сховавши отримані кошти у господарському приміщенні, а також намагався чинити опір та протидію законним вимогам працівників поліції із застосуванням фізичної сили.

На разі обом фігурантам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Згідно санкції статті ч. 3 ст. 368 ККУ останнім загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

 

Світлина від Управління захисту економіки в Івано-Франківській області.

Світлина від Управління захисту економіки в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань