Хабарництво

На Україні продовжується корупція серед державних службовців

2018-07-05 20:59:52 0

 

 

Київська область: депутат селищної ради вимагав 1 млн.грн. Оперативники Управління захисту економіки в Київській області задокументували злочинну діяльність депутата селищної ради, який за виділення землі під поховання вимагав один мільйон гривень неправомірної вигоди. За вказану суму фігурант погодився виділити на території ради 100 земельних ділянок. Затримали під час одержання частини визначеної ним суми.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

У автомобілі зловмисника вилучили пакет, в якому знаходилося 312,5 тисяч гривень. Також, вилучено підроблені акти про факт проживання осіб на території селищної ради, які мали стати підставою для виділення зазначених земельних ділянок.

Херсонська область: керівник відділу РДА, вимагав 1,5тис.дол.США

Оперативники обласного управління захисту економіки та слідчі обласної поліції, за процесуального керівництва прокуратури Херсонської області, встановили: за виділення земельної ділянки у власність начальник відділу Олешківської районної державної адміністрації вимагав 1,5 тисяч доларів США неправомірної вигоди. Затримали під час одержання однієї тисячі доларів США хабара.

Кіровоградська область: начальник відділу ОДА, 10 тис. грн.

10 тисяч гривень за сприяння у підписанні договору на постачання і монтаж обладнання. Затримали керівника одного з відділів Кіровоградської ОДА працівники Управління захисту економіки в Кіровоградській області під час одержання "винагороди".

Чернівецька область:: хабародавець

Затримали громадянина, який займається нелегальним видобутком річкового піску. За не вжиття відповідних законних дій щодо викриття його протиправної діяльності та притягнення до відповідальності «підприємець» запропонував неправомірну вигоду працівникові управління захисту економіки - щомісячно 8 тисяч гривень.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів