Хабарництво

Перший заступник керівника місцевих СБУшників фігурує у справі про вимагання неправомірної вигоди

2017-11-24 21:00:05 0

 

До Єдиного реєстру досудових розслідувань військовою прокуратурою Західного регіону України внесено відомості про скоєння кримінального правопорушення передбачено ч.2 ст.189 КК України за фактом вимагання першим заступником начальника Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області Сергієм Цідилом.

Розслідування розпочато за скаргою місцевого підприємця Мельника Івана Михайловича, який заявив, що Цідило вимагав хабара та в разі незгоди погрожував обмежити його права та законні інтереси, використовуючи своє службового становища.

“МІСТУ” Іван Мельник ситуацію прокоментував так:

"Перевертні в погонах мають відповідати за вчинені злочини. Дії Цідила та його підлеглих суттєво перешкоджали діяльності нашої компанії. Створювались умови, в яких успішна компанія, платник мільйонних податків в бюджет міста, мала або сплатити великий хабар, або мати суттєві труднощі у веденні бізнесу. Вершина цинізму і жаги до збагачення, коли спецслужба і кримінал – єдине ціле. Який бізнес-клімат створюють в нашій країні такі посадовці? Як нормальний інвестор може прийти в країну у котрій рекет прикривається державною службою безпеки? Ми не залишимо такі діяння безнаказаними, адже хочемо, щоб в нашій країні діяли закони. Останні події в Івано-Франківську свідчать, що керівництво СБУ дослухалось до звернень нашої компанії та структур, що стоять на захисті українського бізнесу."

Нагадаємо, свого часу на захист компанії, засновником якої є Іван Мельник, висловився бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, який є громадянином Литви. Також він зазначав і про загальну ситуацію з тиском на бізнес в Україні та погіршенням цього становища:

Із негативного варто відзначити значне зростання кількості скарг на СБУ – кількість скарг зросла на 60% у другому кварталі поточного року. Також на 38% зросла кількість скарг на Міністерство юстиції, 25% на контролюючі органи та на 23%на Національну поліцію”, – сказав бізнес-омбудсмен.

В рамках розслідування тривають слідчі дії.

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?