Хабарництво

У Дніпрі та Львові затримали двох посадовців міграційної служби за «грошове прискорення» видачі закордонних паспортів

2018-02-01 10:25:07 0

 

ЗЛОЧИННІ "СХЕМИ" ПРИСКОРЕННЯ ВИДАЧІ ПАСПОРТІВ: затримали двох посадовців міграційної служби та двох посередників.

У Дніпрі затримали керівника районного відділу міграційної служби міста, а у Львові – в.о. начальника відділу обласного управління ДМС. Загальна сума хабара понад 70 тисяч гривень.

ДНІПРО: Керівник одного з районних відділів міграційної служби у м. Дніпро мала змогу прискорити процедуру видачі паспортів, як біометричних паспортів для виїзду за кордон, так і паспортів громадянина України. Щоб відвести від себе підозри, долучила до корупційної схеми посередника.

Оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області та слідчі Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 задокументували неодноразові факти вимагання та отримання посадовцем неправомірної вигоди на загальну суму понад 40 тисяч гривень.

30 січня правоохоронці затримали начальника відділу міграційної служби та посередника під час отримання ще одного «траншу» у сумі 6 тисяч гривень. Обом правопорушникам повідомлено про підозру та затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

До речі, вказана посадова особа міграційної служби не вперше порушує закон. 26 січня працівники управління захисту економіки в Дніпропетровській області вручили даному керівникові протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Зокрема, за несвоєчасне подання декларації.

ЛЬВІВ: В.о. начальника відділу ГУДМС у Львівській області теж вирішував питання щодо прискореної видачі біометричних паспортів громадян України для виїзду закордон. Посадовець також залучив посередника.

Затримали посадовця і посередника оперативники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції та слідчі Львівської місцевої прокуратури №1, сьогодні, 31 січня.

Загальна сума одержаної ними неправомірної вигоди становить 24 тисячі гривень.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?