Хабарництво

У Франківську двоє службових осіб одного із комунальних підприємств вимагали хабарі

2019-11-24 20:27:53 0

 

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди службовими особами, повідомляє Пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Встановлено, що двоє працівників КП «Муніципальна варта» Івано-Франківської міської ради, будучи службовими особами, систематично вимагали від суб’єкта підприємницької діяльності надання неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів за неперешкоджання у здійсненні ним підприємницької діяльності із роздрібної торгівлі, у тому числі підакцизними товарами.

В подальшому, 19.11.2019, вказані службові особи під час одержання чергової суми неправомірної вигоди були затримані працівниками правоохоронних органів за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») КК України.

На даний час вирішується питання щодо вручення повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та готується клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань