Хабарництво

У Києві поліція затримала проректора вишу на хабарі у три тисячі доларів США

2018-03-03 11:29:17 0

 

Поліцейські задокументували факт вимагання неправомірної вигоди проректором одного з навчальних закладів столиці. Працівнику освіти загрожує до семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Правоохоронці встановили, що для вступу на перший курс одного з факультетів вишу у майбутніх студентів вимагали чималеньку суму.

28 лютого Оперативники Управління захисту економіки у Києві Нацполіції, слідчі слідчого управління поліції Києва та столичної прокуратури задокументували факт вимагання неправомірної вигоди проректором та  затримали фігуранта під час отримання ним 3 тис. доларів США хабара.

На даний час посадовцю одного з навчальних закладів столиці повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Працівнику освіти загрожує до семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Правоохоронці встановлюють інші факти отримання неправомірної вигоди проректором вишу, інформує Наталія Калиновська, Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?