Хабарництво

У Києві поліція затримала проректора вишу на хабарі у три тисячі доларів США

2018-03-03 11:29:17 0

 

Поліцейські задокументували факт вимагання неправомірної вигоди проректором одного з навчальних закладів столиці. Працівнику освіти загрожує до семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Правоохоронці встановили, що для вступу на перший курс одного з факультетів вишу у майбутніх студентів вимагали чималеньку суму.

28 лютого Оперативники Управління захисту економіки у Києві Нацполіції, слідчі слідчого управління поліції Києва та столичної прокуратури задокументували факт вимагання неправомірної вигоди проректором та  затримали фігуранта під час отримання ним 3 тис. доларів США хабара.

На даний час посадовцю одного з навчальних закладів столиці повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Працівнику освіти загрожує до семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Правоохоронці встановлюють інші факти отримання неправомірної вигоди проректором вишу, інформує Наталія Калиновська, Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?