Хабарництво

Впродовж листопада Департаментом захисту економіки затримано 42 особи за хабарництво (інфографіка)

2017-12-13 12:01:34 0


Упродовж листопада оперативники територіальних підрозділів Департаменту захисту економіки Нацполіції та слідчі задокументували протиправну діяльність посадових осіб, що вимагали та отримали неправомірну вигоду.

Кошти посадові особи вимагали за вирішення питань, що входять до їх компетенції. Це питання надання у власність або оренду земельних ділянок, непритягнення до адміністративної відповідальності, закриття проваджень, відпуск необлікованої деревини, організація системи «відкатів» тощо.

У випадках відмови від пропозиції посадової особи, штучно створювали перешкоди.

Суми неправомірної вигоди коливалися від 5 тисяч гривень до 129 тисяч доларів США, інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Окрім посадовців, поліцейські затримали 3-х громадян, які намагалися підкупити правоохоронців, як правило, з метою уникнення кримінальної відповідальності.

Загальна сума неправомірної вигоди, яку вимагали посадовці та яку пропонували громадяни, становила понад 6,5 мільйона гривень. Правопорушники були затримані під час одержання ними хабарів на суму 6,3 мільйона гривень.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?