Курйози

Миття автомобіля у річках Прикарпаття обходиться дорожче, ніж на автомийці

2018-09-10 19:30:05 0

 

У вівторок, 4 вересня 2018 року, під керівництвом начальника Управління Р.С. Чорненького проводився рибоохоронний рейд по малих річках Калуського, Долинського та Рожнятівського районів області.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на прес-службу Івано-Франківського рибоохоронного патруля.

Рейдова група побувала на Лімниці, Сівці, Свічі та їхніх притоках. Близько 15 год. на Сукелі (притоці Свічі) біля м. Болехів було виявлено місцевого мешканця, який мив свій автомобіль в цій гірській річці.

Водій зовсім не переймався, що у воду з машини стікають нафтопродукти та машинне масло, які забруднюють середовище перебування водних мешканців (в тому числі аборигенного виду форелі струмкової, "червонокнижних" видів марени звичайної та харіуса європейського), погіршують умови їх життя, сприяють зниженню чисельності популяцій водних організмів.

Принагідно зазначимо, що на ділянці від витоку до шляхового мосту в місті Болехів на річці Сукіль з її притоками навіть заборонено любительське рибальство протягом усього року.

За таке недбальство та безвідповідальність стосовно природних багатств краю, порушення заборони миття миття у рибогосподарських водоймах або в їх прибережних смугах транспортних засобів на власника автомобіля складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та притягнено до відповідальності у вигляді накладення штрафу в розмірі 102 грн.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?