Курйози

На Прикарпатті водій висадив сім’ю з автобуса через прохання пасажира вимкнути російську музику

2018-06-29 16:32:50 0

 

Водій рейсового автобуса сполученням Львів-Солотвино після зауваження про російськомовну музику попросив вийти пасажирів.

Про це у Facebok-спільноті Долина LIVE написав Михайло Кепещук.

"Вечір, десь 19:30. Дощ. Автобусна зупинка в центрі Болехова. Під'їхав автобус сполученням "Львів - Солотвино". Заходжу разом дружиною і дитиною в автобус, в салоні поодинокі пасажири, оплачую до Долини. Тільки автобус рушив від зупинки - вмикається бандитський русскомірскій шансон. Як завжди в таких випадках прошу водія ввімкнути українську музику або взагалі вимкнути приймач. На моє прохання водій спочатку почав жалітися на своє важке життя, що він вже добу за кермом (!) і музика йому потрібна щоб не заснути(!), а далі десь за кілометр зупинився - повертає гроші і просить вийти з автобуса. Кажу що я не буду виходити в дощ з дружиною і дитиною - хай мене відвезе назад на зупинку. Водій сказав що то для нього справа принципу - розвернув автобус і відвіз нас на зупинку, кошти повернув. Ось такі принципові "любітєлі шансона", - написав він.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?