Курйози

Не домовились! Перевізник погрожує залишити місто без маршруток

2017-12-01 20:30:55 0

 

Як відомо, останніми днями чи найболючіше питання у Івано-Франківську – різке підвищення цін на проїзд. Загалом, перевізники хочуть підняти оплату до 5 гривень, а після 20:00, й зовсім до 7 гривень за проїзд. І от сьогодні відбулися загальні збори, де були присутні перевізники, активісти і звичайні пересічні франківці, що хотіли висловити свою думку.

Насамперед було озвучено, як саме обраховувались такі цифри. Натомість один з присутніх жителів міста затребував, щоб всі обрахунки оприлюднили публічно, щоб всі присутні могли побачити ці підрахунки і переконатися, що ціна проїзду не завищена. Після цього одразу ж на великому екрані з’явилася формула з підрахунками.

Після цього почалися сварки між присутніми перевізниками і громадськістю.  

Зокрема представник «Корида Транс» Стахів Олег обурився, чому взагалі таке питання збирає якісь збори. Адже коли піднімаються ціни на комунальні послуги чи продукти харчування, то жодних зібрань немає.

«Всі скаржаться, що водії поводять себе занадто грубо, добре що такі є, нам зараз не вистачає майже половини водіїв», - скаржиться Стахів.

Крім цього не варто забувати про подорожчання долару і пального.

«І взагалі, якщо нічого не зміниться, то автобусів просто не буде», - сказав перевізник.

В свою чергу, мешканці міста обурювалися чому вони повинні платити за пільговиків. І внесли деякі пропозиції щодо ситуації  в цілому, повідомляє Франик.

Щодо підвищеного тарифу у вечірній час, то перевізники пояснили це -  мотивацією водіїв. Адже багато маршрутів працюють до 23:00, а поки ще приберуть після зміни автобус, то додому водій потрапляє дуже пізно. А зранку знову на роботу. За таких умов скоро водіїв і зовсім не буде. Всі просто звільняться.

Загалом, до якоїсь спільної думки – не дійшли. Справу передали виконавчому комітету.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?