Курйози

Плати або йди: у Києві спалахнув скандал з переселенцями

2017-12-08 22:17:25 0

 

У Києві примусово намагаються виселити переселенців з гуртожитку Мін’юсту на вулиці Кустанайській, в якому вони зараз проживають.

Адміністрація гуртожитку запропонувала переселенцям з Луганська і Донецька платити як туристам – за койко-місце. Мешканці робити це відмовилися, посилаючись на те, що їх розподілила туди мерія Києва.

За словами медика з Донецька Ірини Омельченко, яка з чоловіком і 2 дочками проживає в 12-метровій кімнаті, дозвіл на заселення їм видали в Мін’юсті, а тепер гуртожиток виставив їй рахунок в 160 тисяч гривень.

Її слова підтверджує Світлана Новікова, яка проживає в тримісному номері з чоловіком-інвалідом, дочкою і матір’ю. За її словами, родина оформилася в 2014 році відразу після початку бойових дій. Новікова каже, що в Києві їх зустріли представники КМДА і допомогли з документами – у них були проблеми, оскільки її та рідних офіційно не визнали переселенцями (до Києва вони приїхали через Харків, де жили у рідних).

Разом з тим чиновники стверджують, що ніхто не збирається виселяти переселенців. Нібито адміністрація будівлі, яка перейшла на баланс Мін’юсту тільки в 2015 році (а люди заселялися в 2014) хоче укласти договір, щоб вони платили за койко-місце – 14 з 25 сімей вже погодилися це зробити. А тим, хто відмовився, видають перепустку на день.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?