Курйози

Різнобарвні ями – нова атракція міста Долина (фото)

2018-04-11 20:02:54 0

 

Після того, як у Долині автобус заднім колесом потрапив у яму, небайдужі люди вирішили попередити інших учасників дорожного руху та розмалювали ями кольоровими балончиками. Фотозвіт своєї справи вони виклали у мережі Facebook.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Долина LIVE.

8 квітня Dimon DS написав: “Можливо комусь це врятує резину чи диск. Що міг, то зробив. вул. Б.Хмельницького в сторону Франківська. Будьте обережні. Христос Воскрес!”. За що отримав масу позитивних відгуків.

А вже 10 квітня Rius Vitkauskas виклав у групі Долина LIVE світлини своєї творчості на дорогах міста Долина. “-Вівторок. Проспект Незалежності. Зелена фарба. ЗРОБЛЕНО!

Балончиком із зеленою фарбою, обмалював ями на центральній дорозі проспект Незалежності.

Вже 11 квітня у групі Долина LIVE результат своєї творчості виклав Slevin Kelevra “РАЗОМ СИЛА!!! ДОЛИНА КОЛЬОРОВИХ ДОРІГ!!

Балончиком із білою та червоною фарбою обмальовані ями по вул. Міцкевича біля  міського озера, та частково проспект Незалежності.

Володя Бучок “Шановні долиняни та гості міста!!! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!

При виїзді від ТЦ “Кошик“!!! Цю яму вже десь 5-7 раз “ремонтували”, і нічого не допомагає!!! Кожного разу вона все більша і більша!!! Таке враження, що ця яма якась “магічна”!!! З “функцією” самовідновлення!!!
Вчора ввечері, повертаючись додому, був свідком того, як автомобіль Skoda Fabia “залишив” половину свого переднього бампера в цій ямі!!! Сьогодні ще один автомобіль, виїжджаючи, мало не залишив там задній бампер!!!
Рекомендую всім, хто виїжджає від ТЦ, їхати через заїзд!!! А тим, хто заїжджає, з розумінням відноситися!!! Адже вам також потрібно буде виїжджати!!!”

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?