Курйози

Розлючені жінки - страшна сила! У Чернігові 500 швачок відбили рейдерську атаку

2017-09-08 11:08:40 0

 

Самозванців мало не розірвали на шматки.

У Чернігові сталася невдала спроба рейдерського захоплення швейної фабрики "Елегант" – жіночий колектив підприємства вигнали із приміщення новопризначеного керівника та його охоронців. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов, передають Патріоти України.

"500 жінок, які горою стали за свого керівника – Наталію Романовську – то страшна сила. Самозванців мало не розірвали на шматки. Поліція Чернігова спрацювала професійно і виважено. Колектив переміг. "Елегант" працює!" – написав він.

Іванов пояснив, що рейдерам якимось чином вдалося вмовити державного реєстратора з Ніжина на зміну голови правління товариства, після чого до фабрики завітали рейдери.

Як пише "Укрінформ", речник поліції Чернігівщини Борис Коновченко розповів, що рано-вранці група невідомих зайшла в приміщення фабрики з метою завести в кабінет нового директора.

В результаті виник конфлікт і мала місце сутичка. Працівникам вдалося видворити непроханих "гостей" ще до приїзду поліції. Подальша доля "Елеганту" вирішуватиметься в судах. Достовірність документів, якими керувалися невідомі, перевірятимуть компетентні органи.

Швейна фабрика у Чернігові була створена в 1920 році на базі артілі "Промголка". На сьогодні це приватне акціонерне товариство, яке працює у дві зміни. Колектив фабрики налічує 510 чол., 93% з них - жінки.

Підприємство спеціалізується на випуску чоловічого, жіночого та дитячого одягу. В останні роки працює переважно для іноземних споживачів, використовуючи давальницьку сировину. Продукцію відправляє в Польщу, Францію, Німеччину, Швецію та інші країни Європи.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?