Курйози

У Бурштині падає сірий сніг, хоча ДТЕК хвалиться новими фільтрами (фото, відео)

2018-02-24 14:25:43 0

 

 

Мешканці Бурштина діляться фото та відео темного від сажі снігу після того, як Бурштинська ТЕС повідомила про зменшення викидів.

Фото та відео у соцмережах опублікував користувач Misza Kuras.

Бурштинці кілька років скаржаться на викиди Бурштинської ТЕС, які мають темно-сіре, а то й чорне забарвлення. Втім, недавно прес-служба компанії ДТЕК "Енерго" повідомила про успішну реконструкцію енергоблоку №10 Бурштинської ТЕС вартістю 1,1 млрд грн.

"Протягом року за час реконструкції виконано повузлову заміну агрегатів і оновлено системи енергоблоку, що значно покращило його виробничі характеристики, а рівень викидів знижено до європейських норм завдяки встановленню нового електрофільтра", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно після численних скарг мешканців на громадських слуханнях у Галичі створили робочу групу для перевірки забруднень від діяльності Бурштинської ТЕС, до якої увійдуть представники влади, депутати з населених пунктів, де спостерігаються специфічні опади, та громади.

Крім того, місцеві мешканці ініціювали створення незалежної та незаангажованої екологічної комісії із фахівців, які проведуть незалежні перевірки, дослідження та аналізи на території усіх населених пунктів, де помічали такі опади. 

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань