Курйози

У Долині не знають, за що районній лікарні вручили табличку «Ганьба міста» від 1+1

2018-01-26 19:32:20 0

 

Вчора, 25 січня, у Долині відбулось засідання 35-ї сесії міської ради.

Першим питанням порядку денного став звіт про використання коштів субвенції Долинською центральною районною лікарнею. Ольга Ільчишин, заступник головного лікаря ЦРЛ, розповіла про досягнення у сфері впровадження сучасних технологій.

“Було закуплено сервер баз даних та програмне забезпечення медичної інформаційної системи «Емсімед», яке пройшло всі рівні синхронізації в системі E-HEALS. Створена можливість зводити дані з усіх існуючих користувачів: реєстратура, сімейні лікарі, УЗД, рентгендіагностика, приймальне відділення, лабораторія, адміністратор інформаційної системи. Розвернуто кабельну інфраструктуру – 1700 метрів оптично-волоконного кабелю та 3300 метрів кабелю типу «вита пара» для підключення в єдину локальну мережу кабінетів та корпусів”, – сказала Ольга Ільчишин.

Після цього депутат міської ради Тетяна Шафранська запитала її, за які недоліки Долинська ЦРЛ отримала відзнаку “Ганьба міста”. Зазначимо, що така інформація справді з’явилася у листопаді минулого року – зокрема, на сайті Долина LIVE.

“Що, дійсно вам вручали таку табличку?”, – здивувався міський голова Володимир Гаразд.

“Я не можу сказати, за які “заслуги” нам її вручили. На той момент я була у відпустці, але знаю, що група людей зайшла у поліклініку, в кабінет, де нічого не питаючись і не перевіряючи, зробила такий “напад”, – відповіла Ольга Ільчишин.

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів