Курйози

У Франківську кіт три дні сидів на дереві, довелось рятувальникам допомогти тваринці

2018-05-28 10:54:45 0

 

Звичайні будні рятувальників не завжди наповнені небезпекою від стихії - вогню чи води. Часто надзвичайникам доводиться виїжджати на досить незвичні виклики (зняти кошеня з дерева) та надавати допомогу населенню, які потерпають від небезпечних комах.

Так, днями до рятувальників надійшло повідомлення про аварійні гілки, які звисають з дерев біля будинку №25 по вул. Сахарова. Виїздом на місце події встановлено, що гілки становлять певну небезпеку для жителів, оскільки звисають над дитячим майданчиком та можуть в будь-який момент впасти. Черговий наряд Комунальної установи "Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба" ліквідував цю небезпеку.
Протягом доби з 27 на 28 травня 2018 року черговий наряд комунальної установи "Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба" рятував тварин. Так, 27.05.2018р. о 14.45 год. на екстрений номер "101" надійшло повідомлення від жителів міста про те, що їхній кіт уже майже 3 доби сидить на верхівці дерева і не може самостійно спуститись. Прибувши на місце події та піднявшись на дерево, рятувальник побачив переляканого кота та зняв його.

О 22.30 год. надійшло повідомлення про рій бджіл, які знаходяться неподалік Ратуші. Працівники МАРСу, із застосування спеціальної коробки, забрали їх та віддали в надійні руки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань