Курйози

У Франківську конкуренти рекламою заклеїли оголошення, без якого вони не зможуть працювати

2017-12-14 10:01:41 0

 

Курйозна ситуація виникла біля одного з житлових будинків в Івано-Франківську.

Оголошення про збори мешканців будинку заклеїли рекламою. Пропонуючи свої послуги, ані провайдер, ані монтажник не прочитали, що головним питанням на зустрічі мешканців є ремонт електричних мереж будинку, без яких неможлива робота ні інтернету, ні домофону. Про це у спільноті Комуналка ІФ повідомив ‎Albert Surelo‎, який написав:

"Навіть не здогадуюсь, що могло статися між провайдером та монтажником домофоних систем? Можливо Юрія не влаштовують умови та швидкість, можливо-особисте. 
Але питання в тому, що заклеєно оголошення про збори мешканців житлового будинку вул Бандери 8а, яке було наклеєно 12 грудня. Питання стосувалось стану електричних мереж будинку. Якщо не буде виконано ремонт, то не буде ні інтернету, ні домофону! 
Шановні #Діскавері @ #Домофон Люкс, велике прохання з’ясовувати стосунки без залучення сторонніх компаній, а також трохи включати мозок при наклейці реклами", -йдеться у дописі.

До слова, незаконна розклейка оголошень заборонена правилами благоустрою міста і відповідною статтею КУпАП. За самовільне розміщення в невстановлених місцях афішної реклами і приватних оголошень передбачений штраф. Відповідно до ст. 152 КУпАП, для громадян він становить від 340 до 1360 грн, а для підприємців — від 850 до 1700 грн.

Раніше за цим стежила муніципальна поліція, тепер повинна слідкувати міська влада: уповноважена людина має скласти протокол, адмінкомісія при виконкомі має розглянути і скласти постанову, після цього порушник сплачує адміністративний штраф.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?