Курйози

У Кропивницькому встановили пандус біля відділення поліції, яким неможливо користуватися

2018-01-17 22:42:04 1

 

У Кропивницькому біля відділення поліції встановили пандус. Однак зробили це з порушенням ДБН і так, щоб ним неможливо користуватися.

Відповідні фото та відео опубліковані у групі "Кіровоградська організація матерів дітей з інвалідністю " Серце матері".

Це вхід у відділ безпеки дорожнього руху Нацполіціі області вулиці Бутусова, 22а.

Згодом стало відомо, що у обласному управлінні Нацполіціі від цього пандуса тут же відхрестилися – мовляв, це не вони таке натворили, а ще попередники – ліквідована ДАІ. Але і власник приміщення – регіональний сервісний центр МВС – колишнє МРЕВ – свою причетність також заперечує, пише "Подробности".

"Дану частину приміщення здавали по договору Національній поліції, вони встановили металеву конструкцію на подобу пандусу, ми до цього ніякого відношення не маємо встановлювала вже Нацполіція", – заявив фахівець регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградської області Сергій Воскобойник,

Хоча і сам сервісний центр МВС далеко від Нацполіціі не втік. Він розташований в цьому ж будинку. Біля центрального входу пандуса немає взагалі, а кнопка виклику – зникла.

У регіональному сервісному центрі пообіцяли пандус демонтувати. А ось в Нацполіціі області це архітектурне ноу-хау коментувати відмовилися. Кажуть – з приміщення вони виїхали – термін оренди закінчився – тому всі питання до власника.

 

Джерело: 24 Канал

Теги
Коментар

Гість2018-01-17 22:57:57

Ще треба грати приварити.

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів