Курйози

У парку плафон від ліхтаря впав на голову франківцю

2018-05-25 20:29:56 0

 

Франківка стала свідком того, як плафон з ліхтаря, що розміщений в міському парку, впав на голову перехожому. Жінка викликада поліцію.

Про це у групі “Франківчани” повідомила місцева жителька Христина Тимків.

"Просто собі йду парком, а тут плафон від ліхтаря падає чоловікові на голову. Просто собі плафон. Просто собі падає… З чоловіком усе гаразд, правда, каже, що голова болить, може, струс. Цікаво просто, хто має нести за таке відповідальність, бо, якби то була дитина, то би вбило (так чоловік казав). Питала поліцію, вони кажуть, що передадуть моє повідомлення в комунальний департамент (чи як він називається…) і адміністрації парку. Поліцейський дав слово офіцера. Вдячна і Вірю. Будьте обережні і бережіть себе."

У коментарях під повідомленням франківка написала, що по прибуттю офіцери пояснили їй, що такі випадки не є компетенцією поліції, проте пообіцяли, що передадуть інформацію у відповідні служби.

Інша користувачка соцмережі Христина Хромей також розповіла, що стала свідком такої ж ситуації 12 травня, тоді величезний плафон ледь не розбився на голові в підлітка.

Головний комунальник міста Михайло Смушак повідомив, що всі паркові ліхтарі знаходяться на балансі КП “Івано-Франківськміськсвітло” і запевнив, що вони знають про цю ситуацію та проведуть заміну цього плафона й перевірять стан інших. Непридатні обіцяють замінити.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань