Курйози

У польському морзі раптово «воскрес» мрець і втік на вечірку

2018-12-17 23:29:45 0

 

Днями у Польщі п'яний чоловік став героєм дикої пригоди, яка не на жарт злякала очевидців.

Про це пише znaj.ua з посиланням на польські ЗМІ.

У повідомленні сказано, що на півдні Польщі в місті Семяновице-Шльонські в морзі раптово "воскрес" п'яний чоловік, у якого була констатована смерть, і повернувся на вечірку.

Перехожі звернули увагу на чоловіка, що лежав без свідомості на вулиці, і викликали лікарів. Прибулий на виклик лікар констатував смерть, викликану найсильнішою алкогольною інтоксикацією. В результаті тіло 31-річного Кшиштофа Новака було доставлено в місцевий морг. Вночі охоронець закладу почув стукіт і стогони, які лунали із холодильника.

Коли охоронець витягнув ящик, щоб перевірити джерело шуму, він був в повному шоці. Він побачив, що трясеться від холоду чоловіка, який просив ковдру. Після виходу з камери чоловік зігрівся і відмовився від проведення госпіталізації та прийняв рішення повернутися на вечірку до друзів. Для медика, який зробив помилку, історія завершилася підозрою в профнепридатність, його чекає судовий розгляд.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?