Курйози

У Росії людину в костюмі видали за "найсучаснішого робота"

2018-12-12 23:56:48 0

 

11 грудня в Ярославлі відкрився всеросійський форум "ПроеКТОриЯ", на якому показали робота Бориса, а він виявився людиною в костюмі.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням  TJournal.

У день відкриття на форумі показали робота Бориса, який нібито знає математику, вміє ходити, говорити і танцювати під пісню "Skibidi". Борису присвятили частину сюжету в новинах на каналі "Росія 24", назвавши його "найсучаснішим роботом". 

Користувачів збентежила відсутність датчиків, дивні рухи робота і те, що про розробку цього "дива техніки" раніше нічого не було відомо, хоча зазвичай подібні проекти висвітлюються в ЗМІ.

Відповідь було знайдено після нетривалого пошуку за запитом "костюм робота". Виявилося, що на технофорумі показали не робота, а костюм робота "Альоша". На одному з кадрів навіть видно шию аніматора.

Продавці костюма "Альоші" заявляють, що "дизайн і технічне виконання цього костюма створюють майже повну ілюзію того, що перед вами справжній робот" і що "візуально здається, що робот, схожий на робота Asimo, ходить злегка навприсядки, але насправді аніматор всередині ходить прямо і відчуває себе цілком комфортно".

12 грудня вранці "Росія 24" видалила зі свого YouTube-каналу сюжет програми "Вести Ярославль" з роботом Борисом.

Результат пошуку зображень за запитом "фейковий робот борис"

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань