Курйози

У США вчителька занизила учневі оцінку за те, що той відмовився зайнятися з нею сексом

2018-09-26 22:47:39 0

 

В американському штаті Південна Кароліна 27-річна вчителька математики регулярно вимагала від 17-річного учня зайнятися з нею сексом, а коли той відмовився, занизила його семестрову оцінку.

Про це повідомляє The Washington Post.

Інцидент трапився у старшій школі Бурке, що у місті Чарльстон. Сексуальні домагання розпочалися у серпні 2017 року, коли обвинувачена Дженіфер Аро стала вчителькою потерпілого. Зрештою вимоги Аро стали настільки "прямими та відвертими", що учень почав спеціально пропускати її уроки.

Ця інформація стала відомою через судовий позов, який разом з потерпілим подала його матір. Згідно з ним, інші вчителі та однокласники знали про те, що відбувається. Впродовж листопада та грудня Аро регулярно "заохочувала та змушувала" учня вступати з нею у близькість, а завжди, коли він показував супротив, нагадувала, що "його оцінка залежить тільки від неї". Домагання вчительки закінчилися у грудні, після того, як учень відмовився надалі займатися з Дженіфер сексом. У відповідь вона занизила його семестрову оцінку з математики з 98 до 89 балів зі ста.

"Не можна тримати подібні слухи в таємниці. Якщо таке відбувається, вчителі першими про це дізнаються ... Суть полягає в тому, що, якщо хтось знав про це, включаючи вчителів, вони мали безумовний обов'язок повідомити шкільну адміністрацію", – повідомив Марк Пеппер, представник підлітка і його матері.

Вчительку заарештували через три тижні після того, як матір учня повідомила про інцидент, а невдовзі після того звільнили з посади.

 

Джерело: 24 Канал

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань