Курйози

Усик та Ломаченко не приїдуть до Івано-Франківська через Марцінківа та «свободівців»

2018-04-11 21:00:47 0

 

Днями відбувся конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

ГО «Спільними Зусиллями» кожного року подає такий проект. Мета - активізація молоді, створення нових соціальних інфраструктурних об’єктів, яких бракує у місті, інформує прес-служба партії.

«Цього року, з ініціативи секретаря міської ради Оксани Савчук та підтримки ще одного свободівця Романа Харука, проект ГО «Спільними зусиллями» було відхилено. Через те, що «керівник організації – депутат міської ради», – розповідає Віталій Мерінов.

За словами укропівця, проект «Бокс навколо нас» ГО «Спільними Зусиллями» був направлений на прогресивний розвиток цього виду спорту в Івано-Франківську.

У ньому передбачили низку цікавих заходів: відкриті тренування, зустріч із провідними українськими боксерами: Василем Ломаченком, Олександром Усиком, ряд міжнародних спортивних зустрічей, придбання інвентаря для боксерських клубів нашого міста.

«ГО «Спільними Зусиллями» створена ще до мого депутатства – у 2011 році. Ми проводимо активну діяльність в Івано-Франківську уже 7 років. І попередні роки наші проекти ставали переможцями. Дивно, що моє депутатство стало головним аргументом у відмові. Тому на майбутнє прошу в умовах до учасників конкурсу вказувати, що громадські організації, керівниками яких є депутати міської ради, не мають права брати участі в таких конкурсах», – наголосив Віталій Мерінов.

 

225

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?