Курйози

Як правильно боротися з незаконним вивезенням сміття

2017-09-05 13:00:22 0

 

У Франції в регіоні Пікардія стався інцидент, який засмутив всіх жителів. Під час прогулянки в лісі, насолоджуючись повітрям і природою, місцевий мешканець помітив вантажівку, про проїжджала повз нього. Насторожував той факт, що машина їхала в глибину лісу по бездоріжжю.

Раптово вантажівка зупинилася. Чоловік підійшов ближче, щоб подивитися, що відбувається, і був шокований побаченим.

Мер провчив людей, які залишили сміття в лісі - 1

Вантажівка вивантажив гору сміття прямо в лісі. Ті, хто зробив такий жахливий вчинок, скоріш за все, думали, що їх ніхто не побачить, але їм явно не пощастило. Чоловік був вкрай обурений і повідомив про інцидент в мерію міста.

Для мера Крістофера Дітріха цей випадок став останньою краплею, і він вирішив провчити всіх, хто продовжував забруднювати навколишнє середовище. Щоб покарати їх, мер застосував принцип «повернення». Сміття повертався на поріг до тих, хто його викидав.

Залишаючи сміття в лісі, люди незабаром знаходили його біля свого будинку. Вони дивувалися і сердилися, коли їм повертали їхні «речі», але мер на це відповідав: «Я не роблю нічого протизаконного. Я повертаю майно їх законним власникам».

Такий радикальний метод мав позитивний результат. Звичайно, не всі припинили забруднювати ліс, але дії мера дозволили скоротити незаконний вивіз сміття на 90%!

Залишається тільки поаплодувати пану меру за рішучість і сміливість!

 

Джерело

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?