Міжнародна політика

Франківські активісти закликали бойкотувати чемпіонат країни-агресора

2018-01-23 09:00:26 0

 

Чемпіонат світу з футболу, що має відбутися цього року в Росії викликав багато дискусій. Найбільше в Україні, адже більшість вважає неприпустимим проводити свято в тій країні, яка напала на іншу. Люди з 80 міст світу і сотні учасників вийшли бойкотувати одну з найголовніших подій у футболі.

Франківська молодь також закликала бойкотувати чемпіонат світу, пише Franyk.city. Свою акцію учасники провели біля головної ялинки міста.

Активісти розповідають, що вийшли не тільки бойкотувати проведення чемпіонату світу, а й згадати дні майдану та АТО. Протестувальники кажуть, що найменше, що кожен може зробити – не купувати квитки на матчі. Учасники акції кажуть, що одночасно були проведені протести у США та Канаді. Їх організовувала українська діаспора. Організатори радіють, що їх підтримали закордоном. Вони розповідають, що це дійсно показово, адже світ має бачити, що не тільки Україна проти агресора.

Деякі з франківчан, хто був на акції, досить радикально ставиться до матчу. Молодь вважає, що через купівлю квитків фінансується сепаратизм. Організатори розповідають, що судячи з останніх новин, чемпіонат все одно відбудеться в Росії, отже, слід органічно знизити відвідування.

Чемпіонат світу з футболу планують провести саме у сусідній країні. Весь світ спостерігав за тим, як попри всі санкції та заборони комітет з підготовки спортивного заходу не скасував своє рішення. Ще минулого року Росія зареєструвала логотип та побудувала найдорожчий стадіон.

Протестувальники вважають, що вже немає шансів на відміну матчів, адже вже зроблена велика робота з підготовки. Тим не менше, учасники вірять, що бойкотування з боку вболівальників зможе довести на весь світ, що агресор не має права проводити навіть спортивні свята.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?