Міжнародна політика

Івано-Франківськ приймав делегацію міжнародного проекту «ПРОМІС»

2019-07-19 18:19:00 0

 

16 липня 2019 року Івано-Франківськ приймав представників Центрів надання адміністративних послуг міст партнерів проекту  «ПРОМІС». В рамках навчальної поїздки з питань надання якісних адміністративних послуг і діяльності ЦНАПу учасники поїздки ознайомилися з основними тенденціями розвитку ЦНАП, шляхами та способами впровадження електронних сервісів для надання адміністративних послуг в ЦНАП м.Івано-Франківська.

Про це інформує Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Учасники навчального візиту високо оцінили інформаційні технології, які застосовуються в роботі ЦНАПу та поділилися власним досвідом в провадженні електронних сервісів у своїх ЦНАПах та обговорили шляхи вирішення проблемних питань, які виникають з питань надання якісних адміністративних послуг.

Довідка: Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань