Міжнародна політика

США протидіятимуть будівництву «Північного потоку-2» новими санкціями

2018-05-17 23:28:18 0

 

Сполучені Штати вважають, що проект будівництва газопроводу "Північний потік- 2"створює проблеми безпеки для країн Заходу, тому проти нього можуть бути введені санкції.

Таку заяву зробила помічник заступника держсекретаря США з енергетичної дипломатії Сандра Аудкірк, передає 24tv.ua з посиланням на  Bloomberg.

У своєму виступі перед представниками ЗМІ у Берліні американська чиновниця зазначила, що проти проекту "Північного потоку-2" можу бути введені обмежувальні заходи, відповідно до ухваленого в серпні 2017 року закону "Про протидію суперникам Америки шляхом санкцій" (CAATSA). Конгрес проголосував за цей закон у відповідь на російське вторгнення в Україну та ймовірне втручання Росії в американські вибори. Згідно із законом, уряд США отримав повноваження вживати заходів проти будь-яких російських енергетичних проектів, зокрема, і "Північного потоку", пояснює видання.

Це означає, що будь-який трубопровідний проект, а у світі безліч трубопровідних проектів, що можуть потрапити під дію санкцій, опиняється в зоні підвищеного ризику, – зазначила Аудкірк.

За її словами, Сполучені Штати виступають проти прокладення газопроводу, тому що він посилить залежність Європи від постачання газу з Росії. До того ж, Вашингтон вважає, що Росія під час будівництва "ПП-2" може встановити на дні Балтійського моря розвідувальну апаратуру, йдеться у статті.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань