Міжнародна політика

США відправлять українським військовим 40 медичних «Гамві» - Чалий

2017-10-21 12:19:30 0

 

Посол України в США Валерій Чалий повідомив, що Вашингтон невдовзі відправить на потреби збройних сил України 40 санітарних автомобілів типу «Гамві» з комплектами медичного оснащення.

Як повідомив посол на сторінці у Facebook, така домовленість була досягнута на його зустрічі з керівниками компанії-виробника військових автомобілів «AM General».

«Керівники «AM General» висловили зацікавленість у подальшій дієвій підтримці Збройних сил України, які протидіють російській агресії. Повідомлено про направлення в жовтні цього року 40 медичних «Гамві» для потреб ЗСУ, які мають прибути в Україну вже ближчим часом», – повідомив Валерій Чалий.

За його словами, сторони обговорили можливі механізми поглиблення співпраці України з виробником військових позашляховиків, а також домовились продовжувати контакти задля сприяння у вирішенні першочергових потреб українських військових.

Сполучені Штати минулого року вже відправили в Україну низку автомобілів типу «Гамві» (HMMWV) для медичної евакуації. Ці автомобілі повністю обладнані технікою і медикаментами, які потрібні при наданні першої медичної допомоги, щоб довезти пораненого живим із першої лінії оборони до госпіталю.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?