Міжнародна політика

У Британії провели репетицію першого дня після смерті королеви Єлизавети

2018-07-01 22:32:05 0

 

У Британії вперше провели репетицію наступного дня після смерті королеви Єлизавети II. Участь у таємній церемонії взяли британські високопосадовці, в тому числі, з кабінету прем’єрки Терези Мей.

Про це повідомляє hromadske.ua  з посиланням на Express.

План дій на випадок смерті королеви Єлизавети отримав назву «Палацова голубка», альтернативна назва — «Лондонський міст». Цю репетицію провели того ж тижня, коли королева скасувала офіційну участь у заході в соборі святого Пола після лікування в госпіталі. Водночас зазначається, що ця репетиція не відповідає будь-яким побоюванням щодо наближення смерті Єлизавети.

На репетиції першого дня після смерті королеви були присутні державні службовці та політики, вони обговорили план дій та навіть звернення прем’єр-міністра на траурній церемонії.

Джерела у кабінеті міністрів Британії в коментарі The Sunday Times повідомили, що «явно посилились зусилля щодо організації церемонії через старіння королеви».

Представник Букінгемського палацу повідомив, що зараз Єлизавета почуває себе не дуже добре через погодні умови. Зараз королеві 92 роки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів