Міжнародна політика

Володимир Кличко вважає Україну та Росію «братніми народами»

2017-12-25 09:02:13 0


Про це він заявив в інтерв'ю німецькому діловому часопису Brand Eins, пише Tribuna.com.

"Я переконаний в тому, що відносини між нашими країнами скоро покращаться. І після цього багато хто буде питати себе, як могло дійти до такого, що братні народи опинилися в стадії війни. Що один з них напав, а інший був змушений захищатися. У тому, що цей час настане, я не сумніваюся", - зазначив він.

Окрім того, спортсмен та громадський діяч виступив за "поганий мир", за рахунок якого в Україні можен розпочатися потужне економічне відродження.

"Коли замовкнуть гармати на сході, українська економіка переживе велике зростання. Ми зробимо величезний крок вперед в порівнянні з іншими сусідами. У цьому в мене немає сумнівів. І це станеться набагато швидше, за три-п'ять років. У України настільки великий потенціал, про який інші країни могли б тільки мріяти. Україна - це міст між Європою і Азією, тому по-іншому і бути не може. Потрібно лише, щоб на сході перестали стріляти. Як дуже правильно говорять: поганий мир кращий за добру війну", - сказав Кличко.

Що ж стосується поточних досягнень України, то, як він зазначив, попри війну, українці отримали безвіз з європейськими країнами, інформує espreso.tv.

"У той час, коли на сході триває війна, не можна говорити "добре". Але є і позитивні сторони. Складні часи об'єднують людей. Те, що українці починаючи з цього літа можуть без віз їздити до Європейського Союзу, однозначно гарний розвиток подій. Ми знаходимося в тій фазі, коли ми тільки народжуємося як країна, як нація, як суспільство. Це болючий процес. Але я - оптиміст", - зазначив Кличко.

Така заява відомого спортсмена викликала хвилю обурення серед користувачів соціальних мереж, зокрема у коментарях до допису в спільноті Наше Прикарпаття можна знйти й нецензурні вислови. Але усі користувачі спільні в думці, що "Він (Володимир Кличко - ред.) з глузду з,іхав".

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?