Мистецтво

Чекаємо на тебе, Миколаю!

2018-12-21 16:15:02 0

 

 

Актова зала Прикарпатського університету ім. В.Стефаника 19 грудня перетворилася на справжній вулик, де сотні дітлахів радісно та захоплено спостерігали за справжнім дивом на сцені. Адже святковий театралізований концерт для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти міста «Чекаємо на тебе, Миколаю» підготував Міський центр дитячої та юнацької творчості за підтримки Департаменту освіти та науки і міської влади. 

Про це повідомляє прес-служба Департаменту освіти та науки

Відкриваючи святковий концерт, директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук та ректор Прикарпатського університету ім. В.Стефаника, професор Ігор Цепенда побажали усім тепла, добра та любові у серцях, а ще - відчуття дива у ці дні. Ігор Максимчук наголосив, що цьогоріч жодна дитина пільгової категорії не буде обділена солодким подарунком від Департаменту освіти та науки.

А далі - занурення на 1,5 години у справжню зимову казку, повну дитячого сміху, див, пісень, танців та колядок. Зворушили до сліз своїм безпосереднім та щирим виконанням пісні "Зима красунечка" найменші виконавці вокального ансамблю "Зорецвіт" (керівник Світлана Піцюра). Майстерністю вражали юні виконавці вокального гуртка  "Арт-мюзик" (керівник Тетяна Шевцова), а запал вокального ансамблю "Мрійники" (керівник Марія Козлова) передавався усім глядачам.

Танцювали, співали, декламували вірші  дітки-ведмедики, білочки, сніжинки, ангели ...              

Лунала того дня і наша славетна мелодія "Щедрик" у виконанні  вихованців ансамблю духових інструментів відділу «Школа мистецтв», керівник Тарас Коломієць.

Як завжди, зал не міг спокійно всидіти під неймовірно-запальну сучасну постановку

«Редстайл» Зразкового художнього ансамблю естрадно-спортивного танцю «Медитація» (керівник Емма Озимінська, хореограф Ярина Козолиз). Загалом майже 15 колективів взяли участь у підготовці цього особливого зимово-святкового дійства.

Варто зазначити, що у залі захоплено спостерігала за номерами дітей і делегація румунських колег-освітян, з котрими Міський центр дитячої та юнацької творчості підписав угоду про співпрацю.

 
Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?