Мистецтво

Дракула, що співає: Melovin справив величезне враження на гостей Євробачення

2018-05-12 11:35:34 0

 

10 травня за другим півфіналом на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення 2018" слідкувала вся  Україна, адже почесну місію – закриття шоу, під останнім 18-м номером отримав наш представник Melovin.

На конкурсі молодий український співак виконав свою пісню "Under The Ladder", на яку нещодавно презентував кліп.

Його номер полоскотав нерви публіці, і звиклі до феєричних шоу європейці високо оцінили нашого співака, що було добре помітно з реакції публіки у залі.

Нагадаємо, під час Євробачення не можна голосувати за представника своєї країни. І сьогоднішній виступ Melovin показав, що у нього досить багато шанувальників в Європі, які, можливо, віддадуть за українця свій голос.

Дивіться: Євробачення 2018, другий півфінал

Ще на початку травня на офіційній сторінці Євробачення-2018 шанувальникам конкурсу запропонували обговорити репетиції учасників і виділити свого фаворита. У коментарях до публікації багато хто відзначив, що більше всіх із запропонованих (Україна, Чорногорія і Словенія) їм сподобався Melovin.

Позитивні коментарі також можна зустріти і в коментарях під відео з Melovin на YouTube. Деякі користувачі порівняли співака з Дракулою: "Люблю його", "Ця пісня-вогонь", "Це буде одна з найпопулярніших пісень на Євробаченні -топи-3", "Молодий пан Дракула повинен перемогти. Він карколомний".

"Ось що називається артист!", "Чудова музика", "Неймовірний персонаж. Чудовий MELOVIN. Мій переможець - співаючий Дракула", - не втомлюються вихваляти співака фанати.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів