Мистецтво

Фільм про хлопчика з Донбасу здобув нагороду у США

2019-01-12 15:33:15 0

 

Документальний фільм "Віддалений гавкіт собак" про події на Донбасі здобув нагороду кінопремії Cinema Eye Honors.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Документальний фільм данського режисера Саймона Леренґа Вілмонта, спільного виробництва Данії, Швеції і Фінляндії, було нагороджено у Нью-Йорку.

"Переможцем у категорії Spotlight став "Віддалений гавкіт собак" режисера Сімона Леренґа Вільмонта", – йдеться у повідомленні Cinema Eye Honors у Twitter.

Про здобуття нагороди написав у Facebook і режисер стрічки Саймон Леренґ Вілмонт. "Віддалений гавкіт собак" виграв нагороду Spotlight на Cinema Eye Honors. Олеже та Олександро, ви – суперзірки!", - звернувся режисер до героїв фільму.

Події у фільмі розгортаються на сході України поблизу лінії фронту. У центрі сюжету – життя 10-річного хлопчика Олега, який живе зі своєю бабусею Олександрою у Гнутовому на Донеччині. Після початку бойових дій на Донбасі вони залишаються в селі і спостерігають за тим, як виїжджають інші. Через цю історію у фільмі показано, що для дитини означає рости у зоні війни.

В середині грудня 2018-го асистент знімальної групи фільму Азад Сафаров повідомив, що фільм уже отримав 25 нагород.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?