Мистецтво

Концерт Камерної Музики у Коломиї

2017-07-31 12:01:14 0

 

4 серпня 2017 року о 18:00 у великій залі Мистецького центру «Світовид», м. Коломия, відбудеться «КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ / MUSICA DA CAMERA», де прозвучать твори світових композиторів у виконанні Тетяни Луцик (скрипка), Андрія Уграка (скрипка) та Станіслави Родіноі'(фортепіано).

«КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ / MUSICA DA CAMERA» – це шляхетний дарунок рідному місту від коломиянки а зараз студентки Університету музики і виконавського мистецтва, м. Ґрац (Австрія, в клас проф. Прії Мітчелл) та її друзів зі світу музики Андрія Уграка, студента Університету музики і виконавського мистецтва, м.Грац (Австрія, клас проф. Весни Станковіч) та Станіслави Родіноі', викладача фортепіано Коломийської ДМШ №2 ім. Г.Грабець.
«Ми прагнемо розвивати концертну культуру в Україні, створюючи неповторні вечори класичної музики, де глядач стає частиною того, що відбувається на сцені, частиною простору і музики» – так вдихають ноти у концерт камерної музики виконавці.

Концерт відбудеться з метою збору коштів для дитячого благодійного фонду «Ти-АНГЕЛ», адже немає нічого більш світлішого і доброго, ніж допомогти своєю творчістю тому, хто на даний момент потребує особливої підтримки.

ВХІД ВІЛЬНИЙ – БУДЕМО РАДІ ВАШІЙ ДОБРОВІЛЬНІЙ ПОЖЕРТВІ ДЛЯ ДИТЯЧОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ТИ-АНГЕЛ»


ТЕТЯНА ЛУЦИК
Тетяна Луцик народилась 1994 року в місті Коломия. Початкову музичну освіту здобула у ДМШ №2 та ДМШ №1 в класі викладача Дарії Кулиняк. В 2006-2008 роках навчалась у Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат (клас доц. С. Євдокимова). В 2012 році закінчила ЛССМШІ ім. С. Крушельницької (клас викл. М. Футорської). З 2012 до 2017 р. навчалась у Загребській музичній академії у класі проф. Леоніда Сорокова, а також останній рік навчання провела як студент за обміном у Консерваторії в Амстердамі (клас проф. М. Мільштейн). В даний момент Тетяна є зарахована до Університету музики і виконавського мистецтва, м. Ґрац (Австрія) в клас проф. Прії Мітчелл.
Як солістка виступала з камерним оркестром ЛССМШІ ім. С. Крушельницької, симфонічним оркестром Львівської філармонії, симфонічним оркестром Івано-Франківської філармонії та Загребським філармонійним оркестром (Хорватія). Співпрацювала з диригентами: Алуном Френцісом, Юрієм Бервецьким, Богданом Дашаком і Віктором Олійником.
Тетяна є лауреатом більше двадцяти міжнародних та національних конкурсів як соліст та у складі камерних ансамблів, а також була учасником концертів та фестивалів у багатьох країнах Європи, зокрема в Польщі, Німеччині, Франції, Нідерландах, Італії, Австрії, Хорватії, Словенії, Угорщині, Молдові, Бельгії, Ліхтенштейні та Швейцарії.
Молода скрипалька вдосконалювала музичні навики з такими провідними професорами як: Олег Криса, Дора Шварцберг, Борис Бровцин, Орест Шургот, Лідія Шутко, Корнеліус Коелманс, Свен Арне Тепл, а також з членами квартетів «Cuarteto Casals», «Henschel Quartet», «Juilliard String Quartet» і «Alban Berg Quartett».
Тетяна отримала стипендії від Jeunesses Musicales Deutschland, the International Summer Academy of the University of Music and Performing Arts Vienna і the International Music Academy in the Principality of Liechtenstein.
З жовтня 2016 року Тетяна Луцик є незмінним учасником камерного ансамблю «Ensemble Esperanza», який активно концертує і випустив свій перший CD під назвою «Nordic Suites».

АНДРІЙ УГРАК
Андрій Уграк народився в Україні 1993 року. Свої перші музичні кроки зробив в ДМШ №3 м. Івано-Франківська в класі викладача Кузишин Н.Т.. В 2011 році закінчив ЛССМШІ ім. С. Крушельницької (клас викл. Сори М.В.), того ж року дебютував як соліст в Львівській філармонії з Концертом для скрипки №5 А. Вʼєтана. 2011–2013 рр. навчався в ЛНМА ім. М. Лисенка. З 2013 року – студент Університету музики і виконавського мистецтва, м.Грац (Австрія), клас проф. Весни Станковіч.
Андрій Уграк є багаторазовим лауреатом і учасником міжнародних та національних конкурсів і фестивалей в багатьох країнах Європи, зокрема в Австрії, Німеччині, Франції, Бельгії, Боснії і Герцоговині, Італії, Польщі, Словенії та Швейцарії. З 2015 року активно концертує в складі Oberton String Oktett ( «Zusammenspiel», «Spiegelungeln», «SVEM» Sarajevske Veceri Muzike, « ECMF «Euro Chamber Music Festival, «Cameristi dell'Alpe Adria» 11 Internazional Chamber Musik Competition).
Андрій Уграк є співзасновником і незмінним учасником фортепіанного тріо «SoloWay», з яким проводить активну концертну і конкурсну діяльність («5 Concorso internazionale di pianoforte canto e Musica da camera» (Кремона, Італія 2016), «Marta Debelli Stipendiumwettbewerb 2016» (Австрія, 2016), «Symposium: Trio elegiaque. Die russische Tradition des Klaviertrios», «Albecker Schlosskonerte», «9 Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale» (Тревізо, Італія 2017).

СТАНІСЛАВА РОДІНА
Станіслава Родіна навчалася у Івано-Франківському музичному училищі з класу фортепіано (клас викладача Купновицької О.Г.). У 2001 році закінчила навчання на Музичному факультеті Прикарпатського університету за спеціалізацією «фортепіано, виконавство» (клас заслуженої артистки України Кальмучин Т.А.), магістр музики.
З 2001 життя і творчість пов’язані з Коломиєю. Викладач фортепіано Коломийської ДМШ №2 ім. Г.Грабець. Активний учасник шкільних і міських концертів з камерним ансамблем викладачів школи, з вокальним квартетом «Акорд», з чоловічою хоровою капелою «Жайвір».
Станіслава Родіна автор ідеї та організатор шкільних музичних вечорів української класичної музики «Український формат», активний учасник мистецького проекту «Гармонія всесвіту», присвяченого життю і творчості Й.С. Баха, Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Ф. Шопена, Р. Шумана, Ф. Ліста.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань