Мистецтво

Квітковий сад у Долинському музеї на Прикарпатті

2018-05-12 15:49:51 0

 

Напередодні святкування Дня Матері в Україні  Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує прекрасну половину людства, і не тільки, відвідати живописний квітковий сад, розташований у конференц-залі музею.

Про це повідомляє Долинська міська рада Івано-Франківської області.

Чого тут тільки немає!!! Веселка квіткових барв приваблює та зачаровує.  Фіолетовий бузок, іриси сині, жовті, та помаранчеві, пишні півонії, мініатюрні гвоздички, настурції, маки яскраві і ще багато різних «ніжностей карпатської природи».

Цьому диву – колекції живописних картин «Барви Весни» – завдячують львівській художниці Любові Шевчук-Кушпіт. Кожна робота авторки насичена особливим ліризмом і жіночністю, ще й до того – являє собою живий  клаптик дива природи. Протягом квітучого травня аж до середини червня митець пропонує познайомитися не лише з квітковими композиціями, а й частково із краєвидами та куточками рідного Львова. В оточенні малярських робіт майстрині пензля кожен з відвідувачів виставки почувається напрочуд затишно і хочеться у цей квітковий сад повертатися ще і ще…

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів