Мистецтво

Прикарпатець створює унікальні писанки

2018-04-09 12:33:12 0

 

Житель Івано-Франківська Володимир Гарматюк створює оригінальні писанки із коробок з-під піци. Чоловік розрізає папір на тоненькі смужки, а потім створює з них символічне яйце, йдеться у сюжеті телеканалу «402».

Пан Володимир, до речі, за спеціальністю – тележурналіст, зізнається, що така робота певною мірою заспокоює та відволікає від буденних проблем. Таке хобі виникло у чоловіка спонтанно. П’ять років тому робив дочці до шкільного Вертепу різдвяну зірку. Відтоді взявся експериментувати: зробив уже чимало найрізноманітніших паперових зірок, ангелів, звірят. А торік розвинув великодню тематику.

Свої писанки Володимир Гарматюк оздоблює кольоровим папером, намистами та фарбою. Спочатку малює ескіз, проте в процесі роботи неодноразово його змінює. І не обмежується лише традиційними орнаментами.

- Писанки у різних регіонах мають свої візерунки та кольори, - розповідає Володимир. – Спочатку я теж намагався передати автентичність, але потім подумав, а чому б не поекспериментувати і з робити щось своє. Ось, наприклад, моя дружина дуже любить соняшники, то для неї я зробив писанку, прикрашену цими квітами.

 

Коробки з-під піци для своїх робіт Володимир обрав невипадково – каже цей картон легкий, добре гнеться, а ще його легко дістати.

Всього чоловік створив вже понад 40 писанок. І всі вони неповторні, в єдиному екземплярі. Більшість роздаровує друзям та знайомим.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів