Мистецтво

Районний фестиваль «Повір у себе» відбувся на Косівщині

2018-05-25 18:30:02 0

 

У приміщенні Косівського районного центру дитячої творчості відбувся фестиваль творчості і талантів дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Організаторами фестивалю став районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (В. Андрусяк), районний центр дитячої творчості (М. Соколюк), відділ освіти райдержадміністрації (В. Козьменчук).

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Зазначимо, що захід проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблем сімей, у яких виховуються діти з функціональними обмеженнями, їх всебічного розвитку, духовного та культурного збагачення.

Із привітальним словом до присутніх звернулися завідувач сектору у справах молоді та спорту РДА Михайло Мельничук,   заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бойчук, в. о. директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталій Андрусяк.

Для дітей, батьків та гостей фестивалю свої танцювальні та музичні номери представили вихованці Центру дитячої творчості під керівництвом Оксани Соколюк, Надії Кіт, Тетяни Мицкан, Максима Вацика. Згодом виступили безпосередні учасники конкурсу, демонструючи свої таланти в таких номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, музичне виконання, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне та художнє і авторське виконання.

За наполегливі старання кожного учасника нагородили грамотами і подарунковими наборами від районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань