Мистецтво

У Франківську відбудеться виставка робіт авторів-переможців обласної премії імені Параски Хоми в галузі аматорського народного мистецтва

2018-11-02 17:05:37 0

 

Як уже повідомлялося, під час першого конкурсного туру на засіданні комісії з присудження обласної премії імені Параски Хоми в галузі аматорського народного мистецтва було розглянуто кандидатури претендентів на здобуття цієї премії. 31 жовтня відбувся другий конкурсний тур, на якому визначено переможців обласної премії.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської  ОДА.

На засіданні комісії під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія за підсумками таємного голосування визначено переможців. Ними стали Надія Мойсей-Гасюк (у номінації «Аматорське образотворче мистецтво») та Володимир Гловацький (у номінації «Аматорське декоративно-ужиткове мистецтво»).

Вручення премії та виставка робіт авторів - переможців відбудеться 29 листопада о 15.30 год. у приміщенні обласного навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття за адресою: вул. Незалежності, 12, м. Івано-Франківськ, (другий поверх).

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів