Мистецтво

У Гошеві розпочався IV Міжнародний симпозіум-лабораторія «Малярство на склі»

2018-12-06 16:33:49 0

 

Цього  тижня Гошівський монастир став творчою світлицею для десятка художників із України, Білорусії та Польщі. Тут розпочався Міжнароднрий симпозіум-лабораторія «Малярство на склі».

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату Долинської РДА Івано-Франківської області.

Це, по суті, є логічним продовженням минулорічного симпозіуму. Однак, за задумом організаторів, цьогоріч посилена історична складова художніх картин. Митцям запропоновано звернутися до столітніх традицій,  а вдало підібрана тема   «Дорога до храму» дасть можливість широкого діапазону пошуків.

Сьогодні куратор проекту  Наталія Сухоліт провела уже традиційну для заходу прес-зустріч  з начальником управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимиром Федораком, заступником голови Долинської районної державної адміністрації Михайлом Дидяком, начальником відділу культури Долинської РДА Володимиром Гібчинським, настоятелем монастиря о. Вінкентієм та художниками.

Симпозіум триватиме до 16 грудня. Свої  роботи автори представлятимуть згодом на виставці у Києві, де шанувальники мистецтва зможуть їх купити, а виручені кошти будуть спрямовані на благодійництво.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?